FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Multimedia >  Video >  Chada - Gdzie ta ekipa? (prod. NNFoF)

Video

Chada - Gdzie ta ekipa? (prod. NNFoF)

Od:
Redakcja   więcej video
Data:
17 grudnia 2012, 17:26


Chada - Gdzie ta ekipa? (prod. NNFoF)
Chada na fb: https://www.facebook.com/tomasz.chada Chada na G+: http://tiny.pl/hkv6z Album "Jeden z Was" oraz najnowszą kolekcję Chada Proceder znajdziesz na http://www.preorder.pl.

... więcej
Chada na fb: https://www.facebook.com/tomasz.chada Chada na G+: http://tiny.pl/hkv6z Album "Jeden z Was" oraz najnowszą kolekcję Chada Proceder znajdziesz na http://www.preorder.pl.

W sieci ukazał się kolejny teledysk promujący ostatnią płytę Chady „Jeden z Was". Tym razem klip powstał do utworu „Gdzie ta ekipa?" wyprodukowanego przez duet producencki No Name Full Of Fame. Zdjęcia zostały zrealizowane przez ekipę Infinity Crime Studio.

"To nie koniec promocji płyty „Jeden z Was". Mamy jeszcze w planach co najmniej jeden klip, który zostanie zrealizowany w 2013 roku." -- usłyszeliśmy w wytwórni Step Records. "Jesteśmy w ciągłym kontakcie telefonicznym z Chadą, przed świętami wybieramy się na widzenie. Tomek czuje się dobrze, trenuje na siłowni, pisze teksty, wrócił do świetnej kondycji psychicznej i fizycznej. Pozostaje nam jedynie czekać na jego powrót, który, niestety, nie nastąpi w przeciągu najbliższych miesięcy...".

Obecnie trzecia solowa płyta Chady „Jeden z Was" zbliża się do przekroczenia progu „Złotej Płyty". Do osiągnięcia tego wyróżnienia pozostało kilka tygodni regularnej sprzedaży.

"Naśladując kolegów z branży „Złoto" za album „Jeden z Was" moglibyśmy sobie przyznać już tydzień po premierze. Nie mamy jednak w zwyczaju oszukiwać słuchaczy i świecić oczami gdy pół roku później połowa „ozłoconego" nakładu wraca z Empików" -- twierdzi opolski label."Dlatego czekamy aż realna sprzedaż „JZW" przekroczy 15 tysięcy egzemplarzy, co pewnie stanie się w pierwszym kwartale 2013 roku. Nie zamierzamy jednak świętować tego sukcesu, dopóki dopóty Tomka nie będzie z powrotem wśród nas".

Zapraszamy do sprawdzenia najnowszego klipu Chady pt. „Gdzie ta ekipa?". Za produkcję utworu odpowiada Siwski i Tykshta z ekipy NNFoF.

Title: Gdzie ta ekipa? ;
Artist: Chada ;
Album: Jeden z Was ;
Producer: No Name Full Of Fame (Siwski & Tykshta) ;
Lyrics: Chada ;
Label: Step Records ;
Directed by: Agnieszka Niegowski ;
Video: Infinity Crime Studio (http://www.infinitycrime.pl)

Odpowiedzi video

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Najnowsze  


Podobne  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności