FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Multimedia >  Video >  Green ft. O.S.T.R., Hades - Ekran...

Video

Green ft. O.S.T.R., Hades - Ekran (prod. O.S.T.R.)

Od:
marylka   więcej video
Data:
22 kwietnia 2013, 10:52


Green ft. O.S.T.R., Hades - Ekran (prod. O.S.T.R.)
Green na fb: http://www.facebook.com/kryptonimgreen Zamów album "Buntownicy i Lojalisci" na http://www.preorder.pl oraz http://www.alohasklep.pl (http://tiny.pl/h8qnw).

W dniu... więcej
Green na fb: http://www.facebook.com/kryptonimgreen Zamów album "Buntownicy i Lojalisci" na http://www.preorder.pl oraz http://www.alohasklep.pl (http://tiny.pl/h8qnw).

W dniu premiery debiutanckiej płyty Greena zapraszamy do odsłuchu utworu "Ekran" z gościnnym udziałem O.S.T.R.a oraz Hadesa. Singiel promuje album "Buntownicy i Lojaliści", który od dziś znajdziecie w sklepach na terenie całego kraju.

Na album debiutującego rapera składa się 17 utworów. Zdecydowaną większość, bo aż 15, wyprodukował nikt inny jak O.S.T.R., autorem dwóch pozostałych bitów na płycie jest Quiz, sprawdzona marka na rynku, człowiek mający za sobą całą rzeszę zagorzałych fanów podziemia.

Gościnne zwrotki dograli O.S.T.R., Hades, (obaj w jednym numerze, jest to ich pierwszy wspólny featuring, po wydaniu "HAOS'u" w Asfalcie). Prócz tego wokali użyczyli wracający po kilku latach przerwy Gres oraz W.E.N.A., który zdaniem osób wtajemniczonych w projekt zostawił u Greena na płycie zwrotkę życia...

Materiał muzyczny przeplatają tematyczne skity, w których użyto fragmentów starych polskich kronik filmowych. Poszczególne skity znakomicie wprowadzają w klimat kolejnych numerów. Ich autorem jest oczywiście O.S.T.R. Na gramofonach wystąpiły takie postacie jak: Dj Kebs, Dj Grubaz, Dj Mixair. Każdy z nich zaprezentował się inaczej; z pomysłem i w swoim unikalnym stylu.

Title: Ekran ;
Artist: Green ;
Featuring: O.S.T.R., Hades ;
Album: Buntownicy i Lojalisci ;
Producer: O.S.T.R. ;
Lyrics: Green, O.S.T.R., Hades ;
Label: Aloha Entertainment ;
TV Network: Step Records TV ;

Odpowiedzi video

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Najnowsze  


Podobne  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności