FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Wydarzenia >  My DC Crew Tour Warszawa

Wydarzenia

My DC Crew Tour Warszawa


Od:
pablo
Ocena:
Ocena 5.00

Data wydarzenia: od 2011-03-06 11:00 do 18:00

79TH. i DC zapraszają na nową serię eventów deskorolkowych, których celem jest odnalezienie i wspieranie młodych, utalentowanych skejterów. Podczas 5 imprez wybierzemy 5 najlepszych skaterów do lat 16 z Warszawy, Poznania, Katowic, Rzeszowa i Szczecina.
Projekt ma charakter regionalny i jego celem jest rozwój sceny deskorolkowej dzięki lokalnym skateshopom i DC. W każdym z odwiedzonych miast zostanie wybrany najlepszy skater, który przez rok będzie intensywnie wspierany przez DC
i lokalny skateshop. Podczas eventów Wasze skilsy oceniać będzie dwóch legendarnych skaterów, członków teamu DC: Tomek Kotrych i Gutek Szymański. Ponadto muza, naklejki, besttricki z nagrodami i przede wszystkim luźna atmosfera i wielki fun.
Wygrać i zdobyć sponsoring swojego skateshopu i DC może skater do lat 16, który nie posiada oficjalnych sponsorów z miasta lub okolic gdzie odbywa się impreza.
Pierwszy event i pierwsza rywalizacja odbędzie się w skateparku Kamuflage. Będzie to również impreza zamykająca ten legendarny skatepark. Zapraszamy wszystkich warszawskich skaterów na wielkie pożegnanie swojego skateparku.

Warszawa//Kamuflage// skateshop Kamuflage //6 marca 2011
Szczecin //Andergrand// 30 kwietnia 2011
Katowice //Kosmos// 7 maja 2011
Poznań // Mayer// 14 maja 2011
Rzeszów //Dibo// 21 maja 2011

Miejsca

  • Skatepark Kamuflage Skatepark Kamuflage Skatepark już nie istnieje. Skatepark Kamuflage od stycznia 2012 mieścił się przy ul. Bohaterów Września 9. Wcześniej przez kilka lat z powodzeniem funkcjonował w C.H. Blue City obok... ul. Bohaterów Września 9, Warszawa Od: mgl Data: 25 maja 2010, 21:00 więcej

Dostępne w kategoriach

skate skateboarding sport

Teksty
Video

Podziel się


QRCode

QRCode: My DC Crew Tour Warszawa

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności