FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Wydarzenia >  Just Ride w Multikinie

Wydarzenia

Just Ride w Multikinie


Od:
alik
Ocena:
Ocena 0.00

Data wydarzenia: od 2013-12-05 20:00 do 22:00

Just Ride

100 dni nagrywania, 6 profesjonalnych sportowców i 9 miejscowości - to ekstremalne połączenie zobaczycie 5 grudnia na ekranach Multikina w sześciu miastach.


Just Ride to kontynuacja filmów z cyklu Sony VAIO Extreme Series (Urlop i Urlop 2), które przez ostatnie dwa lata były wisienką na torcie serii ekstremalnych zawodów. Choć poprzednie produkcje pokazywały życie sportowców, sens podróżowania i filozofie uprawiania tak niebezpiecznych dyscyplin, tym razem twórcy postanowili pójść w inną stronę tworząc kompletnie nowy projekt. Just Ride został podzielony na sześć odrębnych rozdziałów. Po każdym z nich oprowadza Was czołówka Polski w danej dziedzinie. Choć każdy z rozdziałów jest kompletnie inny to łączy je jedna rzecz – nierealne wyczyny przekraczające znane dotąd granice. Oglądając piętnastometrowe salta na rowerze czy zjazd z ośmiotysięcznika na nartach ciężko zgodzić się z tytułowym stwierdzeniem – że to tylko jazda.

Występują:

- Andrzej Bargiel – Czołowy Polski skitourowiec. W swoim rozdziale dzięki kamerze Darka Załuskiego zabierze Was na ośmiotysięcznik Sziszapangma (Chiny), z którego w październiku zjechał na nartach. Materiał zmontował Marcin Kin.

- Szymon Godziek – Mistrz Polski w MTB Slopestyle odkryje na ekranie freestylową stronę rowerów.

- Tomek & Kuba Wolak – dwóch z trzech członków ekipy Wolak Brothers. Mają na swoim koncie wiele tytułów Mistrzów Polski w snowboardzie kategorii slopestyle i big air. W swoim rozdziale zabiorą Was do snowparków w Kolorado i na najciekawsze miejscówki w południowej Polsce. Całość materiału zmontował Łukasz Kowalski.

- Szymon Stachoń – Zwycięzca wielu zawodów deskorolkowych w całej Europie. Choć Szymon mieszka w Belgi to materiał do filmu nagrał specjalnie w swoim rodzinnym mieście – Zakopanem.

- Maciej Jodko – Reprezentant kadry Polski w snowboardzie, który w przeciągu ostatnich dziesięciu lat klasyfikował się w pierwszej trójce ponad 50 razy podczas zawodów kolarskich!  To właśnie pasje do rowerów Maćka nagrali Piotr Kabat i Łukasz Zgraja.

- Marcin Pośpiech – Przedstawiciel freestylowej odmiany nart. W swoim rozdziale zabierze Was na wycieczkę po najlepszych snowparkach w całej Europie.

Premiera

Premiera filmu odbędzie się jednocześnie 5 grudnia o godzinie 20:00 w sześciu Multikinach: Warszawa Złote Tarasy, Poznań Stary Browar, Wrocław Pasaż, Kraków, Gdańsk, Łódź. Bilety dostępne są online na stronie multikino.pl (http://multikino.pl/pl/wydarzenia/sport/just-ride/?fb_action_ids=10201374565945237&fb_action_types=og.likes&fb_ref=.Uo4qTsn8AhE.like&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582)

Strona wydarzenia Facebook

Film wspierają:

Sponsor główny: Sony VAIO

Sponsorzy: Sizeer, Atomic,

Organizatorzy: Joy Ride, Multikino

Patroni Medialni: Radio Eska, Onet, Extreme Sport Channel, Skionline.pl, Aktywni.pl, Dh-zone.com, Freestyle.pl, Bikeboard, Snowboard MDS.

Miejsca

  • Multikino Złote Tarasy Multikino Złote Tarasy Multikino S.A. jest jednym z największych operatorów multipleksów w Polsce oraz niekwestionowanym liderem aktywności pozafilmowych. W ramach sieci działa obecnie 21 nowoczesnych multipleksów... Ul. Złota 59, Warszawa Od: pawelec Data: 22 października 2010, 18:37 więcej

Dostępne w kategoriach

mtb sport

Ostatnie foty

  • Just Ride Just Ride  ocena Od:alik Data:2 grudnia 2013, 09:16więcej


Video

Podziel się


QRCode

QRCode: Just Ride w Multikinie

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności