FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Wydarzenia >  Alive & Kickin

Wydarzenia

Alive & Kickin


Od:
alik
Ocena:
Ocena 0.00

Data wydarzenia: od 2014-03-15 10:00 do 16:00

Alive & Kickin

Rip Curl Alive & Kickin w Białce Tatrzańskiej to jeden dwunastu przystanków europejskiego touru, który w tym roku po raz pierwszy zawita na polskie stoki. Forma zawodów to luźne jam session, podczas którego wyłonieni zostaną najlepsi zawodnicy w kategorii freeski i snowboard. Zakładając, że rozpoczynająca się właśnie zima utrzyma się do terminu zawodów, do dyspozycji zawodników będzie jedna przeszkoda jibowa i jedyny w swoim rodzaju corner. Swój udział będzie można zgłosić w dniu zawodów, na godzinę przed otwarciem strefy zawodów lub mailowo pod adresem event@ripcurl-poland.com. Udział w zawodach jest darmowy. Nagrody ufundują firmy Rip Curl Polska i Monster Energy. Już niebawem w sieci pojawi się konkurs, w którym do wygrania będzie deska snowboardowa GNU. Więcej informacji będziemy podawać na bieżąco.

Szczegółowy rozkład dnia:

  • 10:00 – Powitanie zawodników, otwarcie strefy zawodów
  • 11:00 – Trening
  • 12:30 – 14:00 – Grill dla zawodników
  • 14:00 – 15:30 – Oficjalne przejazdy oceniane przez sędziów
  • 15:30 – Rozdanie nagród
  • 21:00 – After Party

Rip Curl i Monster Energy przedstawia tour „Alive & Kickin”

Od 25 stycznia do 15 marca 2014 #aliveandkickin

Rip Curl i Monster Energy przejmuje snowparki w całej Europie wraz ze startem drugiego sezonu touru „Alive & Kickin”

Po sukcesie w sezonie 2013, Rip Curl i Monster Energy po raz kolejny łączą siły i zapraszają Was do udziału w zawodach na najsłynniejszych polach bitwy w Europie. Kampania Alive & Kickin odbędzie się w 12 różnych lokalizacjach na całym kontynencie. Swoją szansę dostanie każdy, bez znaczenia czy na nartach, czy na desce, młody, stary, początkujący, ekspert – wszyscy będą mogli zaatakować hopy i raile w wiosce Rip Curl Hip and Rail całkowicie za darmo. Dodatkowo dla podtrzymania atmosfery, dla zawodników dostępny będzie grill i DJ.

GOTOWY DO WALKI O BILET NA HELIBOARDING ?

Chciałbyś awansować z pogromcy snowparków na mistrza lotów backcountry? Biorąc udział w sesjach hip and jib na zawodach Alive & Kickin będziesz mógł zdobyć jedno z czterech miejsc na pełnowymiarowy wypad na heliboarding. Najlepsi zostaną również wynagrodzeni specjalnym medalem i gadżetami od sponsorów. Nie jesteś jeszcze gotowy by stanąć do walki? Usiądź wygodnie, podziwiaj zawody i patrz co się będzie działo.

IMPREZY ALIVE & KICKIN: WSZYSTKO DLA ZAWODNIKÓW!

Po ciężkiej bitwie, rozluźnij się i napełnij swoją szklankę na imprezie Monster Energy. Wszyscy zawodnicy będą zaproszeni do najlepszych barów w danym resorcie.

Teraz kiedy wiesz już co w trawie (śniegu) piszczy, dobrze się przygotuj. Sprawdź kalendarz touru Rip Curl Alive & Kickin poniżej, zbierz znajomych i kierujcie się na najbliższe miejsce zawodów.

Więcej informacji na:

http://ripcurl.eu/aliveandkickin-11.html

https://www.facebook.com/events/1401214866797596/

Trailer poniżej

Miejsca

  • Kotelnica - Białka Tatrzańska Kotelnica - Białka Tatrzańska Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska Sp. z o.o. to nowa inwestycja uruchomiona i działająca od 8 grudnia 2001r. Ośrodek dysponuje 4 wyciągami: - nowa kolej linowa 4 os. o... Kotelnica, Białka Tatrzańska Od: pawelec Data: 20 lipca 2010, 11:00 więcej

Dostępne w kategoriach

freeskiing snowboarding sport

TekstyGaleriaVideo

Podziel się


QRCode

QRCode: Alive & Kickin

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności