FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Wydarzenia >  Freeride Film Festival po raz trzeci

Wydarzenia

Freeride Film Festival po raz trzeci


Od:
Redakcja
Ocena:
Ocena 0.00

Data wydarzenia: od 2014-11-19 19:00 do 20:00

Freeride Film Festival po raz trzeci

19 listopada w warszawskich Złotych Tarasach i dzień później – 20 listopada w krakowskim Kinie Kijów zagości najbardziej elektryzujący festiwal filmowy w Polsce. Zobaczymy osiem znakomitych produkcji w tym oczekiwany Mission Steeps Xaviera de La Rue i Samuela Antahamattena. Tradycyjnie pojawią sie światowej sławy riderzy. Wyjatkowym gościem będzie Andrzej Bargiel,  jeden z najwybitniejszych narciarzy wysokogórskich na świecie i zdobywca dwóch osmiotysięczników.

Najwyższe góry, dziewiczy puch, strome linie zjazdu i przekraczanie własnych barier. Tak w skrócie można opisać blok filmowy prezentowany podczas festiwalu. Jego wyróżnikiem jest obecność światowej klasy freeriderów, zawodników i producentów. Flo Orley, Samuel Antahamatten, Björn Heregger i inni, odwiedzą osobiście dwa polskie miasta wraz z ośmioma filmami - produkcjami europejskiego kina freeridowego. Festiwal będzie prowadził i moderował Harry Putz, austriacki producent filmowy i były zawodnik oraz Flo Orley - światowej klasy snowboardzista, vice-mistrz świata we freeridzie.

W tym roku będzie też polski akcent. Swój udział potwierdził bowiem Andrzej Bargiel, który we wrześniu tego roku pobił rekord czasowy w zdobyciu wierzchołka ośmiotysięcznika Manaslu. Zajęło mu to 14 godzin (poprzedni rekord wynosił 16 godzin) i jako drugi człowiek w historii zjechał z niego na nartach do bazy położonej na wysokości 4800 metrów. Podczas festiwalu Andrzej zaprezentuje oficjalne materiały z wyprawy.

Ponadto, na widzów festiwalu czekać będą nie tylko produkcje na dużym ekranie i gwiazdy światowego freeride’u, ale też atrakcyjne nagrody. Między uczestnikami rozlosowane zostaną m.in.:

- 3 dniowy pakiet dla 2 osób  w st. Anton am Arlberg

- pakiet The Freeride Experience dla 2 osób, 3 dni w Innsbrucku

- tygodniowy pobyt dla 2 osób w Tyrolskim hotelu + Skipassy

- Skipassy na lodowce w Tyrolu

- nagrody marki Atomic ( kaski+gogle)

- zegarki Ice Watch

Festiwal  odbędzie się 19 listopada w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie, a dzień później - 20 listopada w krakowskim Kinie Kijów.

Warszawa, Multikino Złote Tarasy: start godz. 19.00

Kraków, Kino Kijów-Centrum: start godz. 19.00

Trailer festiwalu: www.freeride-filmfestival.com/trailer

Filmy: GEORGIA, ENABLED, THE LIST, TRIBUTE, HOT WHEELS AND FROZEN DERAMS, SCHNEEWALLFAHRT, SUNT LEON 8156, MISSION STEEPS (Film Xaviera de La Rue i Samuela Antahamattena)

Festival Tour: 15.11. Innsbruck – 17.11. Hamburg – 19.11. Warszawa – 20.11. Kraków – 21.11. Wiedeń

Goście:

  • Andrzej Bargiel
  • Samuel Antahamatten
  • Fabian Lentsch
  • Björn Heregger
  • Matthias "Hauni" Haunholder
  • Kees Jan van der Klooster
  • Bene Höflinger
  • Johannes Hoffmann

Miejsca

  • Multikino Złote Tarasy Multikino Złote Tarasy Multikino S.A. jest jednym z największych operatorów multipleksów w Polsce oraz niekwestionowanym liderem aktywności pozafilmowych. W ramach sieci działa obecnie 21 nowoczesnych multipleksów... Ul. Złota 59, Warszawa Od: pawelec Data: 22 października 2010, 18:37 więcej

Dostępne w kategoriach

freeskiing snowboarding sport

Ostatnie foty


Podziel się


QRCode

QRCode: Freeride Film Festival po raz trzeci

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności