FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Wydarzenia >  Joy Ride BIKE Fest 2015

Wydarzenia

Joy Ride BIKE Fest 2015


Od:
Redakcja
Ocena:
Ocena 0.00

Data wydarzenia: od 2015-05-15 10:00 do 2015-05-17 18:00

Joy Ride BIKE Fest 2015

15 maja ruszy tegoroczna edycja festiwalu Joy Ride BIKE Fest,
która i w tym roku zostanie rozegrana w Kluszkowcach. To już czwarty raz z rzędu, kiedy Góra Wdżar stanie się mekką fanów MTB w Polsce. Każdy, także i Ty, znajdzie tam coś dla siebie.

Joy Ride BIKE Fest to trzydniowe święto ludzi kochających jazdę na rowerze, słodki smak adrenaliny i góry. W dniach od 15 do 17 maja wulkaniczna góra Wdżar w Kluszkowcach przyciągnie na swoje stoki profesjonalistów i amatorów, którzy będą konkurować w różnych dyscyplinach. Nie zabraknie typowego dla imprez Joy Ride downhillu, wymagającego enduro i widowiskowego slopestyle’u i flybag’a. Po rocznej przerwie powróci maraton, a wszystko to zostanie uzupełnione sportową rywalizacją charakterystyczną dla pojedynków w dual slalomie, czy na pump tracku.
Poza typowo sportowymi atrakcjami na miejscu będzie można także podziwiać wystawy najnowszego sprzętu i rowerów czołowych firm, głosować w konkursie na najlepszy film MTB, a także wyskakać się z gronie znajomych podczas wieczornych afterów.

ROZGRYWANE DYSCYPLINY:
• Trek Downhill
• Kellys Enduro
• ZEW Slopestyle
• Dartmoor Flybag
• NS Bikes Pumptrack powered by BTProject
• Kärcher Dual Slalom
• Cyklokarpaty Maraton
• Kids Race

WIECZORNY CHILL OUT:
To już niepisana tradycja, że podczas festiwalu Joy Ride wieczory spędzane są we wspólnym gronie. W końcu nic tak dobrze nie smakuje po dniu jazdy na rowerze, jak dobra zabawa ze znajomymi. Każdy festiwalowy wieczór będzie wypełniony innymi atrakcjami, a wśród nich znajdzie się:
• Festiwal Filmów Rowerowych wspierany przez Sony Action Cam
• Aftery z muzyką od DJ’ów Redbulla
• Ogniska, strefy chilloutowe i konkursy z nagrodami

TARGI ROWEROWE:
W ubiegłbym roku na targach pojawiło się ponad 30 firm ze świata rowerowego. W tym roku będzie ich jeszcze więcej! Podczas trzech dni będą się odbywać testy najnowszych maszyn, pokazy prototypów, konkursy, showroomy, sklepiki i dużo dużo więcej.

POKAŻ SWÓJ TEAM:
Tuż obok strefy targów rowerowych zostanie wyznaczone miejsce dla rowerowych ekip. To właśnie tam, totalnie za darmo będzie można rozbić swój team’owy namiot, zaprezentować maszyny i pokazać się szerszemu gronu festiwalowiczów. Jedyne, czego w tym przypadku wymaga organizator, to profesjonalizm. A wiemy, że tego Wam nie brakuje.

ZAPISY I SZCZEGÓŁY:
Ponownie jak w ubiegłbym roku zostanie uruchomiona specjalna strona z możliwością zapisów online! Natomiast jeżeli chcecie być na bieżąco z naszymi przygotowywaniami do JRBF, to dołączajcie do strony wydarzenia.

Miejsca

  • Kluszkowce Wdżar Kluszkowce Wdżar KRAINA ŚPIĄCEGO WULKANU położona jest na stokach góry Wdżar (767 m n.p.m.), która to góra sama w sobie stanowi bardzo dużą atrakcję przyrodniczą. Góra Wdżar położona jest w pasie... Kluszkowce Od: pawelec Data: 7 kwietnia 2011, 18:23 więcej

Dostępne w kategoriach

mtb sport

TekstyGaleriaVideo

Podziel się


QRCode

QRCode: Joy Ride BIKE Fest 2015

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności