FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Wydarzenia >  Cross Monster 2016

Wydarzenia

Cross Monster 2016


Od:
Redakcja
Ocena:
Ocena 0.00

Data wydarzenia: od 2016-08-13 11:30 do 18:00

Cross Monster 2016

Już po raz trzeci zawodnicy z całej Polski zmierzą się z trasą,
która będzie sprawdzianem nie tylko kondycji, ale również walecznego charakteru. Mistrzostwa Polski Cross Monster odbędą się w Białce Tatrzańskiej 13 sierpnia 2016 roku.

Jedne z najbardziej widowiskowych zawodów w tym roku ponownie pojawią się w kalendarzu letnich imprez! Na podtatrzańskie hale przyjedzie czołówka najlepszych riderów terenowych hulajnóg Monsterroller, aby stanąć do walki w przepięknym, a zarazem trudnym terenie. Rozgrywane na stokach Kotelnicy Białczańskiej mistrzostwa to prawdziwa seria sprintów po stromych zboczach, na których szybka jazda wymaga dużej odwagi. Uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności sportowe, jak również wykazać się sprytem i poczuć ducha walki! Zmierzą się bowiem w dwóch konkurencjach – drużynowy Monster Slalom oraz Zjazd na Krechę, gdzie każdy sobie! Licząca 1300 metrów trasa Zjazdu na Krechę rozpoczyna się na samym szczycie, a kończy w sercu ośrodka – pod dolną stacją kolei nr VI – gdzie po całym dniu wrażeń będziemy świętować zwycięstwa!

Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy w terenie! Impreza adresowana jest nie tylko do zawodowców, którzy walczą o  najlepsze czasy, ale również do amatorów chcących się sprawdzić. Jeżeli tylko nie brakuje Ci zapału do rywalizacji i tej iskry w oku - te zawody są dla Ciebie!

Najlepsi zostaną obdarowani cennymi nagrodami - ich pula przekracza 5.000 zł. Dodatkowo wszyscy startujący będą mieli możliwość wygrać nagrody rzeczowe, bez względu na wynik w zawodach - wśród nich sprzęt sportowy oraz vouchery na zakupy w sklepach Regatta.

Poprzednie edycje są najlepszą rekomendacją, by zarezerwować sobie czas na 13 sierpnia i przyjechać do Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska.  Startujemy o 11:30!

Nie zabraknie Kolorowej Eksplozji, pokazów rowerowych i motocyklowych, strefy aktywności, maratonu zumby oraz animacji dla małych i dużych dzieci, a o 20:00 sceną na Bani zatrzęsie Kapela Hanki Wójciak.

Patronat honorowy nad imprezą objął Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska.

Więcej informacji na www.crossmonster.pl.

Miejsca

  • Kotelnica - Białka Tatrzańska Kotelnica - Białka Tatrzańska Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska Sp. z o.o. to nowa inwestycja uruchomiona i działająca od 8 grudnia 2001r. Ośrodek dysponuje 4 wyciągami: - nowa kolej linowa 4 os. o... Kotelnica, Białka Tatrzańska Od: pawelec Data: 20 lipca 2010, 11:00 więcej

Dostępne w kategoriach

sport

Ostatnie foty


Podziel się


QRCode

QRCode: Cross Monster 2016
Reklama-Jak zamawiać?
Accompilce

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności