FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Wydarzenia >  Beskid HERO 2018

Wydarzenia

Beskid HERO 2018


Od:
Redakcja
Ocena:
Ocena 0.00

Data wydarzenia: od 2018-06-08 09:00 do 2018-06-10 17:00

Beskid HERO 2018

Beskid HERO odsłona druga!

Na tę informację z niecierpliwością czekało wielu entuzjastów motocykli w wydaniu extreme.  Po zeszłorocznej, pierwszej edycji zawodów, które były przełomem na Polskiej scenie Hard Enduro /pierwsze Hard Enduro w polskich górach/ przyszedł czas na kolejną odsłonę najtrudniejszego, najdłuższego i najbardziej wymagającego polskiego wyścigu motocyklowego.

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż zawody Beskid HERO doczekały się kontynuacji i na stałe wpisują się w kalendarz europejskich zawodów Hard Enduro. Druga edycja Beskid HERO odbędzie się w dniach 8-10 czerwca 2018 r. w Międzybrodziu Żywieckim.

Beskid Hero to pierwsze górskie zawody Hard Enduro w Polsce. Podczas pierwszej edycji w 2017 roku w ciągu trzech dni na trasach Beskidu Małego rywalizowało 300 zawodników z 7 krajów.

Pierwszym zwycięzcą najmocniejszej kategorii Expert został Czech – David Cyprian będący w top 10 światowego rankingu Hard Enduro. Rywalizacja odbywa się w czterech klasach dopasowanych do umiejętności i wieku zawodników.

„ Organizacja zawodów jakich jeszcze w Polsce nie było, w trudnym górzystym terenie, do tego od razu 3-dniowej imprezy to było ogromne wyzwanie z którym przyszło nam zmierzyć się w 2017r. Było to swego rodzaju  „przetarcie trudnych i wyboistych szlaków”. Tuż po zawodach otrzymaliśmy ogromny feedback od zawodników oraz kibiców, wyciągnęliśmy wnioski i mocno pracujemy nad wprowadzeniem ulepszeń, poprawiających komfort zarówno zawodników jak i kibiców. Sam jestem zawodnikiem regularnie startującym w zawodach Hard Enduro, wkładam całe serce w organizowane przeze mnie wydarzenia. Beskid HERO to impreza organizowana przez zawodników dla zawodników! ” – powiedział Tomasz Gagat, właściciel Agencji Sport UP, organizującej Beskid HERO oraz Mistrzostwa Świata SuperEnduro.

Co nowego w 2018 roku ?

  • Wydłużona i zmieniona trasa - 150 kilometrów trudnej, technicznej górskiej jazdy, najeżonej ciężkimi podjazdami i technicznymi zjazdami poprzeplatanych rzekami i trudnymi wąwozami  do pokonania podczas trzech dni zawodów.
  • Zmniejszona ilość okrążeń, wydłużona pętla.
  • Baza wypadowa oraz paddock w  całkowicie nowym miejscu

ZAPISY ONLINE RUSZAJĄ 15 LUTEGO O GODZINIE 9:00!

Bądźcie czujni limit zawodników wynosi 350 osób! Zawodnicy ścigać się będą w czterech kategoriach:

  • Expert, Expert Masters  /kategorie dla zaawansowanych, trudna trasa/,
  • Hobby, Hobby Masters  /łatwiejsza trasa /.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia:  www.beskidhero.com

oraz na profilu na facebook’u:  https://www.facebook.com/BeskidHERO/

Organizator: Agencja Sport Up  https://www.facebook.com/sportupagencja/

Miejsca

  • Żar - Międzybrodzie Żywieckie Żar - Międzybrodzie Żywieckie Trasa narciarska o długości 1600m jest jedną z najdłuższych tras zjazdowych w Beskidach. Biegnie ona wzdłuż kolei, jest sztucznie zaśnieżana i przygotowywana przez najnowocześniejsze... Żar, Międzybrodzie Żywieckie Od: alik Data: 6 grudnia 2010, 09:20 więcej

Dostępne w kategoriach

motor sport

TekstyGaleriaVideo

Podziel się


QRCode

QRCode: Beskid HERO 2018

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności