FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Wydarzenia >  XXIII Mistrzostwa Polski w...

Wydarzenia

XXIII Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2018 dla Amatorów


Od:
MOSiR Olkusz
Ocena:
Ocena 0.00


Data wydarzenia: od 2018-05-05 10:00 do 16:00

XXIII Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2018 dla Amatorów
W sobotę 5 maja Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz kolejny w roli organizatora regionalnego przeprowadzi XXIII edycję Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2018 dla Amatorów. Do udziału w zawodach, które będą jednocześnie Mistrzostwami Województwa Małopolskiego serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na rowerze.

Rywalizacja odbędzie się w 5 kategoriach kobiecych i 9 męskich oraz w klasyfikacji rodzinnej i Pucharu Polski. Najmłodsi uczestnicy (przedszkolaki) będą klasyfikowani w swojej kategorii, wystartują na mini-trasie, na rowerkach biegowych, czterokołowych itp. XXIII edycja zawodów odbędzie się podobnie jak w zeszłym roku w Silver Parku czyli Parku Rekreacyjno-Krajobrazowym przy ul. Głowackiego w Olkuszu. Silver Park jest bazą sportowo-wypoczynkową gdzie aktywnie spędzić czas mogą nie tylko dzieci i młodzież, ale i osoby dorosłe. Starty w poszczególnych kategoriach rozpoczną się od godz. 10:00. Uczestnicy będą pokonywać trasę wyznaczoną po torach ziemnych, pagórkowatych oraz terenach zielonych.

Zgłoszenia będą przyjmowane do piątku 04.05 na stronie www.familycup.com.pl. Startujący w kategoriach A/K, B/K, A/M, B/M, C/M mają zagwarantowany bezpłatny start, natomiast pozostałych obowiązuje wpisowe w kwocie 25,00 zł. Po wcześniejszym zgłoszeniu wpisowe można wpłacać na rachunek bankowy: BANK PEKAO SA nr: 68 1240 4748 1111 0000 4872 9545 lub w dniu zawodów w Silver Parku.

W ramach wpisowego uczestnicy otrzymają poczęstunek oraz zostaną objęci ubezpieczeniem.

Dla zwycięzców przewidziano dyplomy i puchary. Każdy uczestnik będzie miał szansę na nagrodę biorąc udział w konkursie. Szczegółowe informacje w regulaminach na stronie www.familycup.com.pl oraz www.mosir.olkusz.pl

Formularz zgłoszeniowy on-line: http://www.familycup.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=69&Itemid=28

Miejsca

  • Silver Park - Skatepark Olkusz Silver Park - Skatepark Olkusz Jest to jedyne tego typu miejsce w Polsce, w którego skład wchodzą skateplaza, skatespot z lokomotywą, tory trialowe, pumptrucki i drity. Głowackiego, Olkusz Od: Redakcja Data: 6 maja 2014, 23:02 więcej

Dostępne w kategoriach

bike mtb sport

Ostatnie foty


Podziel się


QRCode

QRCode: XXIII Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2018 dla Amatorów

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności