FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Wydarzenia >  The North Face Polish Freeskiing...

Wydarzenia

Polish Freeskiing Open

The North Face Polish Freeskiing Open 2011 powered by FIAT


Od:
alik
Ocena:
Ocena 5.00

Strona www: http://www.pfopen.pl/

Data wydarzenia: od 2011-01-28 10:00 do 2011-01-29 18:00

TNF PFO 2011
W polskie Tatry przyciągnie ich ósma edycja zawodów The North Face Polish Freeskiing Open 2011 powered by FIAT (TNF PFO2011), które odbędą się w ostatni weekend stycznia (28-29.01.2011) na stoku Harenda. Będą to jednocześnie oficjalne Mistrzostwa Polski we Freeskiingu Polskiego Związku Narciarskiego.

Tytuł Mistrza Polski oraz nagrody przewidziane w konkurencjach Big Air i Rails to nie wszystko co jest do zdobycia podczas The North Face Polish Freeskiing Open 2011 powered by FIAT. Zawody zostały zaklasyfikowane do prestiżowego cyklu AFP World Tour, dzięki czemu startujący mogą zdobywać punkty w światowym rankingu tej organizacji. Specjalna nagroda czeka także czwórkę najlepszych, niesponsorowanych młodych zawodników (poniżej 20 lat). Dostaną oni niepowtarzalną szansę startu w finale piątej edycji The North Face Ski Challenge presented by GORE-TEX. Udział w tych zawodach to wielka szansa dla młodych narciarzy na rozpoczęcie zawodowej kariery.

Poznaliśmy już także ostateczną listę sponsorów tegorocznej edycji. Poza firmą The North Face wsparcie zawodom zapewnią Fiat, Sony Vaio i Armada. Dzięki nim łączna pula nagród przekroczyła już 50 000 zł, z czego 15 000 zł przeznaczone będzie na nagrody pieniężne dla najlepszych zawodników.

Trofea i prestiż zawodów przyciągają freeskierów z całej Europy. Już teraz swój udział w zawodach The North Face Polish Freeskiing Open 2011 powered by FIAT potwierdzili narciarze z 10 krajów. Zawodnicy mogą zgłaszać chęć startu do połowy stycznia, rejestrując się za pośrednictwem strony internetowej www.pfopen.pl.

Wydarzenia

  • The North Face Polish Freeskiing Open 2010
    sty 29
    The North Face Polish Freeskiing Open 2010 Największa impreza freeskiingowa w Europie Środkowo – Wschodniej. W dniach 29 – 30 stycznia na zakopiańskim stoku Harenda odbędą Data wydarzenia: od 29 stycznia 2010 do 30 stycznia 2010 Od: alik więcej

Miejsca

  • Harenda - stok w Zakopanem Harenda - stok w Zakopanem Ośrodek Narciarsko Rekreacyjny Harenda Zakopane zlokalizowany jest na osiedlu Harenda w miejscowości Zakopane, w powiecie tatrzańskim i województwie małopolskim. Na terenie Ośrodka... Harenda, Zakopane Od: alik Data: 25 maja 2010, 21:00 więcej

Dostępne w kategoriach

freeskiing snow sport

GaleriaVideo

Podziel się


QRCode

QRCode: The North Face Polish Freeskiing Open 2011 powered by FIAT

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności