FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Wydarzenia >  "Whyte Enduro MTB Series" w Przesiece

Wydarzenia

"Whyte Enduro MTB Series" w Przesiece


Od:
Redakcja
Ocena:
Ocena 0.00

Data wydarzenia: od 2019-07-13 09:00 do 18:00

"Whyte Enduro MTB Series" w Przesiece

Po pierwszych w Polsce dwudniowych zawodach enduro w Rabce-Zdrój - przez wielu uczestników okrzykniętych najlepszymi w historii - czas na kolejną imprezę z cyklu „Enduro MTB Series”. Tym razem jednodniową, ale z kolejną nowością w formule rywalizacji: Time Hunt.

On-sight czy patentowanie linii? Time Hunt!

Choć Przesieka jest doskonale znaną miejscówką enduro (to tutaj 5 lat temu odbyła się pierwsza edycja Enduro MTB Series), nowa formuła pozwoli spojrzeć na nią w nowym świetle. Time Hunt to połączenie wszystkiego, co najlepsze w “enduro bez spiny” w formule on-sight, z ambitnym ściganiem preferowanym przez doświadczonych zawodników.

Na czym to polega? Zamiast typowych czterech odcinków specjalnych, organizatorzy przygotują dwa, za to otwarte cały dzień - będzie je można pokonać dowolną ilość razy! Złapałeś kapcia? Przestrzeliłeś zakręt? OS tak Ci się spodobał, że po prostu MUSISZ go zjechać jeszcze raz? Nie ma problemu - masz na to 6 godzin od wyjazdu z miasteczka zawodów (zlokalizowanego tradycyjnie w pensjonacie Markus). Do klasyfikacji będą liczone najlepsze czasy z obu odcinków. A ponieważ ich przebieg nie będzie znany przed zawodami (pierwszy przejazd będzie w formule on-sight), co najmniej jedno powtórzenie na pewno bardzo się opłaci!

Nie tylko racing

Ambitni zawodnicy będą więc mogli spędzić cały dzień na trasach. A kiedy zabraknie sił na kolejny podjazd, na dole będzie czekał bufet OSHEE oraz atrakcje w miasteczku zawodów (na miejscu będą foodtrack oraz stoisku Browaru Rebelia - tak tylko mówimy…). Na sobotni wieczór zaplanowana jest nocna jazda z CAT Phones, oraz - a jakże! - afterparty.

Choćby z tego powodu warto zostać w ośrodku Markus do niedzieli. Ale nie tylko - w dniu po zawodach będziecie mogli skorzystać ze szkolenia techniki jazdy z zawodnikami Whyte Racing, przetestować rowery Giant, oraz Pivot, czy po prostu rozruszać mięśnie na biegnących tuż obok Singletrackach Karkonoskich (Pasmo Rowerowe Olbrzymy).

Zapraszamy 13 lipca do Przesieki!

Do zawodów zostały niecałe dwa tygodnie (13 lipca) - warto skorzystać z niższego wpisowego, rejestrując się na:

http://zapisy.enduromtbseries.pl/pl/przesieka

Informacje organizacyjne przydatne przed startem znajdziesz z kolei tutaj:

http://enduromtbseries.pl/pl/kalendarz/13-lipca-przesieka

A najnowsze wieści od organizatora, oczywiście na Facebooku:

https://www.facebook.com/EnduroMTBseries/

Do zobaczenia!

Miejsca

  • Przesieka Przesieka Wieś położona w województwie dolnośląskim, w powiecie jeleniogórskim w centrum Karkonoszy w Dolinie Czerwienia, Podgórnej i Myi, na wysokości 480–650 m n.p.m. na stoku Złotego Widoku. Przesieka Od: Redakcja Data: 16 kwietnia 2015, 12:06 więcej

Dostępne w kategoriach

mtb sport

Ostatnie foty


Podziel się


QRCode

QRCode: "Whyte Enduro MTB Series" w Przesiece
Reklama-Jak zamawiać?
Pokazy Winterland Finał Mistrzostw Świata SuperEnduro 2020
Freestyle Heroes 2020


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności