FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Wydarzenia >  Lib Tech/Quiksilver Banked Slalom 2020

Wydarzenia

Lib Tech/Quiksilver Banked Slalom 2020


Od:
Redakcja
Ocena:
Ocena 0.00

Data wydarzenia: od 2020-02-29 09:00 do 2020-03-01 16:00

Lib Tech/Quiksilver Banked Slalom 2020

To już 5 edycja słynnego Banked Slalomu
organizowanego przez Lib Tech i Quiksilver. Tym razem spotykamy się w Krynicy na stoku Słotwiny Arena 29.02-01.03, gdzie powstanie zupełnie nowy tor do Banked Slalom czyli trasa pełna zakrętów, band i kickerów, aby nasi polscy snowboardziści mogli się wykazać uniwersalnością umiejętności!


Zaczynamy w sobotę (29.02) od rana z kwalifikacjami. Następnie wieczorem słynne już after and before party z losowaniami nagród i nagrodzeniem najmłodszych. Plus jeszcze wiele atrakcji, które podamy wkrótce!

Niedziela (01.03) to czas finału gdzie najlepsi zmierzą się ze sobą i powalczą o sponsoring Lib Techa i Quiksilvera na sezon 2020/2021, a także wiele innych wartościowych nagród.
W niedzielę dla tych, którzy nie dostaną się do finału możliwość startu w imprezie Splash Słotwiny Arena.

Oczywiście podczas imprezy będzie możliwość przetestowania sprzętu z słynnej fabryki MERVIN! Deski Lib Tech i Gnu, a także wiązania Bent Metal będą czekały na was! Mało tego sprzęt będzie perfekcyjnie przygotowany, abyście mogli na nim walczyć o topowe lokaty w zawodach! Dodatkowo w tym roku będzie możliwość profesjonalnego nasmarowania deski na stoku, Postaramy się też zrobić mały snowpark na rozgrzewkę.

Jak tradycja nakazuje zwycięzcami zostają najszybsi amatorzy (mężczyzna i kobieta). Ale jak zawsze prosi są mile widziani,by pokazać na jakim poziomie jest nasz krajowy snowboarding. Dodatkowo w tym roku startujemy z nową kategorią junior, która również będzie podzielona na Pro i Amator (juniorzy do lat 12 i juniorzy do lat 16).

Dodatkowo startujemy z konkurencją "Senior Competition" dla riderów w wieku 50 lat i więcej!

Kategorie:

Amator: W zawodach uczestniczyć mogą osoby zamieszkujące stale lub czasowo w Polsce i nieposiadające licencji zawodniczej PZN lub ISF oraz sponsorów – start w kategorii AMATOR.

Pro: Dopuszcza się start zawodników posiadających licencje, lub byłych zawodników i kadrowiczów, jednakże ich start odbywa się w kategorii PRO.

Miejsca

  • Słotwiny - Krynica Zdrój Słotwiny - Krynica Zdrój Kompleks narciarski SŁOTWINY jest najstarszym ośrodekiem narciarskim w Krynicy. Dysponuje koleją krzesełkową (925 m) oraz dwoma wyciągami (925 m i 120 m). Wyciągi są oświetlone,... Słotwińska 53, Krynica Od: alik Data: 24 stycznia 2012, 12:27 więcej

Dostępne w kategoriach

snowboarding sport

Ostatnie foty


Podziel się


QRCode

QRCode: Lib Tech/Quiksilver Banked Slalom 2020

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności