FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Wydarzenia >  Warszawski koncert Margaret w...

Wydarzenia

Warszawski koncert Margaret w ramach Lata na Pradze


Od:
Redakcja
Ocena:
Ocena 0.00

Data wydarzenia: od 2020-09-16 18:00 do 20:00

Warszawski koncert Margaret w ramach Lata na Pradze

..

Po dłuższej przerwie od medialnych aktywności i występów na żywo Margaret powraca z koncertami. W środę 16 września artystka wystąpi w Warszawie w ramach cyklu Lato na Pradze, organizowanego na prawym brzegu Wisły w urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum.

https://www.youtube.com/watch?v=dagg2f88Teo

Margaret to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Na swoim koncie ma cztery studyjne albumy, w tym dwa - „Add The Blonde” i „ Just The Two of Us” - nagrodzone platyną. Karierę muzyczną rozpoczęła w 2013 roku, a jej singiel „Thank You Very Much” notowany był na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i we Włoszech. Dzięki talentowi i nietuzinkowej osobowości wokalistka błyskawicznie podpisała międzynarodowy kontrakt i rozwinęła skrzydła pod okiem profesjonalistów. Pomimo osiągnięć za granicą zdecydowała się na zwrot w swojej karierze i nagranie pierwszego w 100% polskojęzycznego albumu. "Gaja Hornby" to dojrzała, szczera i pozbawiona wielkobudżetowego blichtru produkcja. Na płycie przeplatają się brzmienia hip-hopu, soulu i reggaetonu. Jak zapewnia Margaret: „to dopiero początek zmian”. Już wkrótce światło dzienne ujrzy jej nowy materiał, będący rozwinięcie premiery z 2019 roku. Poza sferą twórczą artystka skupia się też na rozwoju działalności wspierającej młode talenty. Zaowocowało to obecnością w gronie jurorskim The Voice of Poland oraz otwarciem wytwórni płytowej Gaja Hornby Records.

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/292847285386625

Data: 16.09.2020

Start: 18:00

Bilety: https://bit.ly/MargaretWarszawa

Miejski projekt „Lato na Pradze” sprawił, że warszawska Praga stała się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań dla wielu społeczności. Topowi polscy muzycy występują w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum. Projekt Lato na Pradze to nie tylko koncerty, ale również letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu - namiastka festiwali w sercu Warszawy. Zielone strefy relaksu, food trucki, bar i granie na żywo w scenerii murów dawnej praskiej stalowni - wszystko to składa się na Miasteczko Praga Centrum.

Margaret:

https://www.facebook.com/MARGARETMUSICONLINE/  
https://www.instagram.com/margaret_official/  

Miejsca

  • Praga Centrum - Szwedzka Praga Centrum - Szwedzka Praga Centrum to nowe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. Osadzone w sercu starej Pragi przy ulicy Szwedzkiej, mury dawnej praskiej stalowni zostały przekształcone w niezwykle urokliwy... Szwedzka 2/4, Warszawa Od: Redakcja Data: 7 sierpnia 2020, 11:45 więcej

Dostępne w kategoriach

music

TekstyGaleria


Podziel się


QRCode

QRCode: Warszawski koncert Margaret w ramach Lata na Pradze

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności