FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Wywiady >  Rozmowa z Grubsonem i DJem BRK -...

Wywiady

Rozmowa z Grubsonem i DJem BRK - Projekt Gruby Brzuch

Od:
Redakcja 
Data:
5 czerwca 2012, 20:02
Ocena:
Ocena 5.00
30 maja zorganizowaliśmy spotkanie z młodymi tatusiami: Grubsonem i DJem BRK

Po koncercie na warszawskiej AWF chłopaki opowiedzieli nam o swoim dziecku: projekcie Gruby Brzuch. Zobaczcie jak w wesołej i luźnej atmosferze opowiadają o płycie. Poniżej wywiadu bajkowa recenzja Pana Ratingera!


23 maja roku, w którym według części mediów ma nastąpić koniec świata, nic nie przejmując się przepowiedniami majów przyszło na świat dziecię, które posiada 23 palce i od razu po porodzie miało na sobie kilka dziar i potrafiło chodzić. Dziecko to zwie się Gruby Brzuch i jak na tęczowe czasy przystało posiada niestandardową rodzinę składającą się z dwóch ojców i matki polki.

Taka konfiguracja zapewnia mu znakomity rozwój i dużą tolerancję na otaczający je świat. Trzeba przyznać, że jak na wcześniejsze dokonania BRK i Grubsona to właśnie nowo-narodzone dziecko jest dosyć spokojne, jednak posiadające w porównaniu do poprzednich pociech tych dwóch parchów, dużo bardziej rozwiniętą sympatię do żywych instrumentów i dziwnych brzmień. Istnieje duża szansa, że w czasie, gdy zostało poczęte w tle leciały Zielone wzgórza nad Soliną, a niedaleko przejeżdżał tramwajem jadąc pod jej okno Andrzej Zaucha. Poza tym będąc jeszcze w brzuchu ewidentnie musiało jarać się graniem w oldschoolowe piłkarzyki i nie gardziło też słuchaniem duetu na altówkę i skrzypce.

Śliczny bobasek ma też dużo z ojców jazzmanów grających śliczne funky’ujące partie bassu połączone z sekcją dętą wygrywającą pod oknem matki polki swoje partie. Takie podstawy nie przeszkadzają jednak czasami dziecku wierzgnąć i wykrzyknąć dup stepowym basem, jednak jak na głoszących miłość, pokój, wzajemny szacunek rodziców przystało, dzieciątku zdarza się to niezwykle rzadko. Ewidentnie Gruby Brzuszek bardziej lubi pod względem muzycznym zadymione knajpki, w których jamujący muzycy prezentują swoje melancholijne wizje muzyczne, niż trzęsący szybami bass.

BRK i Grubson na warszawskiej AWF Foto: BRK i Grubson na warszawskiej AWF
Bardzo robi mu się przyjemnie, gdy słyszy spokojne klawisze, jednak podobają mu się także żywe bębny, za którymi siedzący perkusista lubi uderzyć w blachy tak, żeby je było naprawdę słychać. Poród przyjmował wielce szanowany parch Jotoskleja, a w odwiedzinach u mamy byli już Bu i Jarecki, którzy narobili takiego rozgardiaszu zacieszając się, przekazując dziecku pasję i od groma zapiekanek, cheeseburgerów i oczywiście kababów, że od bassów drgały wszystkim żołądki.

Póki co dziecko jeszcze chodzi w gustownej koszulce, ale jak wieść niesie niedługo rodzice planują zamienić koszulkę na ciekawy kartonik, więc kto życzy sobie ujrzeć dziecię w koszulce, powinien nabyć płytę czym prędzej.  

Tak więc lećcie spotkać się z grzecznym Grubym Brzuszkiem biegającym jeszcze w koszulce. Jak długo pozostanie spokojny tego nikt nie wie, bo po dziecku które odrąbuje na koniec rękę swojemu położnikowi można się spodziewać wszystkiego. Sami bardzo jesteśmy ciekawi jak będzie przebiegał proces dojrzewania u tego maleństwa szczególnie, że istnieje duża szansa, że do ojców i matki dołączy jeszcze kilku wujków grających kołysanki do snu lub żwawe melodie, gdy będzie trzeba dziecko pobudzić.

Grubson, DJ BRK Foto: Grubson, DJ BRK


Dostępne w kategoriach

music street

Powiązania

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Accompilce

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności