FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Blog - Larisa

Darsonval krok po kroku

Od:
Larisa 
Data:
18 grudnia 2015, 00:40
Ocena:
Ocena 5.00
Darsonval krok po kroku

Zabiegi pielęgnacyjne: Darsonval krok po kroku

Kto był na oczyszczaniu manualnym u kosmetyczki prawdopodobnie będzie kojarzył "szklaną różdżkę wydającą dziwne trzaski i pachnącą deszczem". Jest to Darsonval - urządzenie wykorzystujące prądy o wielkiej częstotliwości. Jego pionierem był żyjący na przełomie XIX i XX wieku francuski lekarz i fizyk, Jacques-Arsène d'Arsonval.

Od kilku miesięcy jestem szczęśliwa posiadaczką przenośnego urządzenia do darsonwalizacji. Jestem bardzo zadowolona z jego działania, ba! Uważam, że to jedna z moich najlepszych inwestycji kosmetycznych. Dlatego postaram się Wam dziś przybliżyć temat zabiegów Darsonvalem w domowym zaciszu.


Pudełko od mojego Darsonvala.Jak to działa?
Urządzenie wykorzystuje prądy w granicach 300 do 500 kHz. Do głównego urządzenia podłączamy szklane peloty, które wypełnione są mieszanką gazów szlachetnych. Po włączeniu urządzenia, pelota podświetla się na niebieski lub pomarańczowy kolor. Przy zbliżeniu peloty do skóry powstają wyładowania elektryczne, które powodują wytworzenie się ciepła w tkankach, a na obszarze peloty wytwarza się ozon. Wyładowania elektryczne rozszerzają naczynia krwionośne, a ozon dezynfekuje. Dzięki temu zabieg darsonwalizacji przyspiesza przemianę materii w komórkach skóry, działa bakteriobójczo, zwiększa absorpcję kosmetyków.

Wnętrze pudełka. Luby myślał, że kupiłam sobie wymyślny wibrator :]W zależności od tego jakie urządzenie kupimy, możemy mieć do wyboru kilka rodzajów pelot. Mój zestaw, to zestaw optymalny, mam 4 peloty.

Dostępne w kategoriach

music sport street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • radasta
  od:
  radasta
  data
  17 maja 2021, 22:39
  Tu znalazłam zdecydowanie większy wybór butelek na wodę: https://ekoahimsa.pl/406-butelki-termiczne-termosy-bidony - kupiłam bidony dla całej rodziny i jeszcze po kubku termicznym, tak w ramach świątecznych prezentów :)
 • mosik12
  od:
  mosik12
  data
  22 marca 2018, 18:17
  Super! Własnie wpadło zamówionko. Poza tym najlepsze butelki na wodę znajdziesz na https://www.mojabutelka.pl

Podziel sięLarisa - Ostatnie wpisy  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności