FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Zawieszki ze stali chirurgicznej?...

Forum - Off Topic

 • Zawieszki ze stali chirurgicznej? Kupujecie takie dodatki? Wiedziałyście że ozdobne zawieszki ze stali chirurgicznej są najlepszą alternatywą dla srebra, złota i innych metali? Ostatnio nawet dowiedziała się że ich największą zaletą jest to, że nie uczulają.

  Miałyście okazje kupować takie dodatki?
  Od: Readylgg Data: 22 marca 2021, 12:46

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • Readylgg
  od:
  Readylgg
  data
  31 marca 2021, 10:38
  Świetne zawieszki w ofercie posiada sklep gal-art - https://www.gal-art.pl/category/zawieszki-ze-stali-chirurgicznej Wykonane ze stali chirurgicznej wyglądają naprawdę super :)
 • Readylgg
  od:
  Readylgg
  data
  31 marca 2021, 10:34
  Poszukałam trochę w sieci i świetne w ofercie zawieszki posiada sklep gal-art - https://www.gal-art.pl/category/zawieszki-ze-stali-chirurgicznej Sprawdźcie sami, wykonane ze stali chirurgicznej.
 • korczol
  od:
  korczol
  data
  26 marca 2021, 17:05
  Dowiedziałem się o tym, jak organizowałem event firmowy dla jakiejś tam grupki kobiet, które dostawały drobne upominki - właśnie w postaci takiej biżuterii ze stali chirurgicznej. Na początku myślałem, że będzie można to wpisać na listę najczęstszych błędów w organizacji eventów (np. do tej tutaj: https://www.twojevent.com/najczestsze-bledy-w-organizacji-eventow-jak-ich-uniknac/ - bo nieudany, wręcz śmieszny prezent), ale szefowa mi później wyjaśniła, że to dość uniwersalny materiał, bo właśnie nieuczulający. Więc wtedy z pokorą przyjąłem to i tak właśnie zrobiliśmy - Panie były zachwycone :)

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności