FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Sprzątanie w mieszkaniu

Forum - Off Topic

 • Sprzątanie w mieszkaniu Cześć, od pewnego czasy męczy mnie problem dotyczący sprzątania mojego mieszkania. Niestety muszę, się przyznać, że jestem niezłą bałaganiara a w dodatku pracuję w korporacji więc nici z czasu wolnego poświęcanego na sprzątanie. Może by więc tak zaszaleć i zastanowić się nad wynajęciem firmy sprzątającej? Czy ktoś z Was korzysta z takiej pomocy? Zastanawiałam się nad: https://moppy.pl/sprzatanie-uslugi-sprzatajace/mycie-okien Od: fionka Data: 17 stycznia 2018, 19:28

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  23 czerwca 2021, 18:21
  Ja tam samodzielnie wolę zająć się porządkami w swojego domu. Nie jest to nic trudnego, byle mieć dobry sprzęt taki jak przykładowo ten https://kasia.zepter.pl/Home/Clean-home i można działać. A przynajmniej macie pewność, że wykonaliście wszystko kompleksowo.
 • Andrew709
  od:
  Andrew709
  data
  3 marca 2020, 09:25
  Firmy sprzątające to świetna pomoc dla zapracowanych osób takich jak ty. Uważam, że śmiało możesz się do nich zgłosić - na pewno dacie radę dogadać się na korzystne warunki. Ja osobiście korzystam z usług https://www.ifsmn.pl/ i jestem zachwycony - szybki kontakt i świetna jakość usług. Na pewno czołówka jeśli chodzi o firmy sprzątające w Warszawie.
 • yafus123
  od:
  yafus123
  data
  22 marca 2018, 21:08
  Nie widzę sensu korzystania z usług tego typu firm. Sprzątaniem można zająć się samodzielnie. Tym bardziej, że na rynku nie brakuje skutecznych preparatów czyszczących. Można je zamówić między innymi na https://www.leifheitsklep.pl/
 • Dawid1234
  od:
  Dawid1234
  data
  9 lutego 2018, 09:03
  Jak wynajmiesz kogoś solidnego to wysprząta Ci dom lepiej niż Ty sam. Warto raz na jakiś czas zamówić profesjonalistów, którzy wyczyszczą wszystkie zakamarki.
 • elmat
  od:
  elmat
  data
  8 lutego 2018, 12:24
  Moim zdaniem czasem warto zlecić sprzątanie osobie z zewnątrz. Możesz spróbować

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności