FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Budowa dachu

Forum - Off Topic

 • Budowa dachu Od: pascita Data: 14 lutego 2018, 12:42

Komentarze

Liczba komentarzy: 9 Odśwież Opcje
:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • Dakotaa
  od:
  Dakotaa
  data
  27 czerwca 2022, 11:16
  Różnego rodzaju narzędzia budowlane można kupić na tej stronie https://www.narzedzia-krab.pl/ . Mój kuzyn ma biznes i opowiadał ostatnio, że zaopatrywał się w nim między innymi w kątowniki dachowe. Szczególnie przy prowadzeniu firmy remontowej to niezbędny element. Warto przejrzeć produkty tego sprzedawcy.
 • Aligru
  od:
  Aligru
  data
  23 marca 2022, 14:17
  Przy budowie dachu może być potrzeba użycia tarcz do cięcia drewna. Polecam je kupić tu: https://raptorstore.pl/tarcze-do-ciecia-metalu
 • rejan
  od:
  rejan
  data
  28 lutego 2022, 16:22
  Dach często zależy od tego, jaki mamy projekt domu, choć dobrze, że piszecie, kto może go wykonać. My będziemy myśleli nad czymś takim https://www.mgprojekt.com.pl/hiacynt-3 i wiem, że kawał dachu nam odcina wysunięty garaż. Tam zrobimy sobie dodatkowe miejsce do zabawy dla dzieciaków, oczywiście odpowiednio ogrodzone.
 • malkinia
  od:
  malkinia
  data
  18 listopada 2021, 15:29
  Przy zabawie z wymiane i budowe dachu warto przewidziec jaki bedzie komin i system kominowy np z https://www.checz.pl/oferta/jednoscienne-okragle.html to bardzo dobre rozwiazanie i fajnei sie pokrywa wlasnie z mysla o dachu
 • stella93
  od:
  stella93
  data
  5 grudnia 2020, 08:12
  Ja mogę potwierdzić, że firma MG Dachy to jest dobry wybór. Mają bardzo fajne podejście do klienta, ale co ważniejsze, dobre konstrukcje. Jednak nic dziwnego, skoro używają skandynawskiego drewna klejonego. Możecie o tym nawet na ich stronie https://mgdachy.pl/drewno/ poczytać. To fachowcy.
 • anulka01
  od:
  anulka01
  data
  20 października 2020, 12:48
  Budowa dachu powinna być odpowiednio przeprowadzana. I konieczne jest to, żeby nam firma odpowiednia i strop https://mgdachy.pl/strop-drewniany/ budowała i samą konstrukcję. Na pewno w tym względzie możecie napisać do MG Dachy. Mają odpowiednie narzędzia, oraz oczywiście doświadczenie.
 • katarina556
  od:
  katarina556
  data
  18 grudnia 2018, 08:55
  Jak dach to tylko od Wasiak http://www.wasiak.net/oferta/dachy.html. Mają największy wybór i najlepszych producentów pokryć i membran dachowych.
 • pascita
  od:
  pascita
  data
  26 lutego 2018, 23:07
 • pascita
  od:
  pascita
  data
  14 lutego 2018, 12:45
  Moja siostra będzie remontowała dach w swoim domu. Ma zamiar kupić papę tylko nie wie którą wybrać. Jest ich tyle rodzajów, a sama też się na tym nie znam. Czy możecie coś doradzić?

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności